Rok ambasádorov a ambasádoriek klímy

To bol ale rok!

Od prvotných nápadov, ktoré postupne vyrástli do skvelých iniciatív – taký bol rok našich ambasádoriek a nášho ambasádora klímy. Ninka, Saška, Paťka, Barča, Marion, Veronika, Viki, Tara, Natália a Juraj – bolo nám cťou a potešením byť s vami na tejto ceste!

Na začiatku sme ani nedúfali, že vznikne taká úžasná komunita mladých ľudí, ktorá nám prinesie toľko pozitívnej inšpirácie.😊

Niekedy to nebola ľahká cesta, ale určite stála za to. Od tábora na Veľkolélskom ostrove, kde sme sa ponorili ako do Dunaja, tak aj do rôznych klimatických tém, cez stretnutia, exkurzie a workshopy, počas ktorých Ambasádori rástli, až po záverečné stretnutie na Slatinke, kde odprezentovali svoje projekty, za ktoré získali certifikáty.

Pre jedných bol program Ambasádori klímy odrazovým mostíkom, iným poskytol príležitosť ísť hlbšie do klimatických tém a každému dal možnosť pretaviť svoje odhodlanie a záujem do niečoho zmysluplného.

Teší nás, že ambasádori pokračujú vo svojich projektoch a v nasledujúcich mesiacoch sa zúčastnia na medzinárodných mládežníckych táboroch a stretnutiach projektu Game On!

What's your reaction?
0Cool0Upset0Love0Lol

Add Comment

to top